صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 چهارشنبه 9 فروردین 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    ششمين قهرماني متوالي تيم ملي كشتي آزاد در رقابت هاي جام جهاني/
رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد- كرمانشاه/
ششمين قهرماني متوالي تيم ملي كشتي آزاد در رقابت هاي جام جهاني/
تيم ملي كشتي آزاد ايران با قهرماني در چهل و پنجمين دوره رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در كرمانشاه، براي ششمين بار متوالي طي سال هاي 2012 تا 2017 عنوان قهرماني اين مسابقات را كسب كرد.
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۸۹۸ ۱۸:۲۶ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ادامه
تيم ايران به عنوان قهرماني چهل و پنجمين دوره رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در كرمانشاه رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در سال 2017، از صبح ديروز (پنج شنبه) با حضور 8 تيم برتر جهان، در سالن امام خميني (ره) شهر كرمانشاه آغاز شد و عصر امروز با مشخص شدن تيم هاي برتر به پايان رسيد.

ديدار فينال اين رقابت ها بين تيم هاي ايران و آمريكا برگزار شد كه در پايان تيم ايران در يك ديدار حساس و نزديك با نتيجه 5 بر 3 از سد تيم قدرتمند آمريكا گذشت و ششمين قهرماني متوالي خود در اين رقابت ها را بدست آورد.

با اين قهرماني تيم ايران ششمين قهرماني متوالي خود در رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد را به ترتيب 2012 باكو آذربايجان، 2013 تهران، 2014، 2015 و 2015 لس آنجلس آمريكا و 2017 كرمانشاه، بدست آورد.


تيم ايران پيش از اين دو بار در جام جهاني 1996 تهران و 2006 ساري عنوان قهرماني اين رقابت ها را بدست آورده بود.


نتايج مسابقات جام جهاني كرمانشاه، به شرح زير است:


رده بندي نهايي: 1- ايران 2- آمريكا 3- آذربايجان 4- تركيه 5- روسيه 6- مغولستان 7- گرجستان 8- هندوستان



ديدار فينال: ايران 5- آمريكا 3
ديدار رده بندي: آذربايجان 7- تركيه يك
مقام پنجم: روسيه 7- مغولستان يك
مقام هفتم: گرجستان 7- هند يك

ديدار فينال:
ايران 5- آمريكا 3
٥٧ كيلوگرم : حسن رحيمي، برنده 6 - آنتوني راموس صفر
٦١ كيلوگرم : مسعود اسماعيل پور6 - لوگان استيبر 2
٦٥ كيلوگرم : ميثم نصيري، برنده 5- فرانك مولينارو 4
٧٠ كيلوگرم : مصطفي حسين خاني، برنده 2 - جيمز گرين صفر
٧٤ كيلوگرم : پيمان ياراحمدي 2 - جردن باروفس، برنده 3
٨٦ كيلوگرم : حسن يزداني 4 - ديويد تايلور، برنده 8 ضربه فني
٩٧ كيلوگرم : امير محمدي صفر - كايل اسنايدر، برنده 6
١٢٥ كيلوگرم : كميل قاسمي، برنده 5 - نيك گويازدوفسكي صفر

ديدار رده بندي:
آذربايجان 7- تركيه يك (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي، برنده 8- سزار آكگول 7
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده – چنگيز اردوغان (حاضر نشد)
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 12- صفا آكسوي 2
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف، 2- ياكوپ گور، برنده 10
74 كيلوگرم: مراد سليمان اف، برنده 5- اسلام كيليچ صفر
86 كيلوگرم: شريف شريف اف، برنده 2 – سليم ياشار يك
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، 9 برنده – فاروك آكويون يك
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 4 ضرفه فني- سليم اركان صفر

ديدار براي كسب مقام پنجم:
روسيه 7- مغولستان يك
57 کیلوگرم: زليم خان آباكاروف، برنده 10 – سودنومداش باتبولد صفر
61 کیلوگرم: جمال اوتار سلطان اف، برنده 4- تولگا توموراوچیر يك
65 کیلوگرم: آلان گوگايف، برنده 9-  باتمانگای باتچولون 2
70 کیلوگرم: ماگومدحبيب كادياماگمدوف 7 - مانداراخان گانزوریک، برنده 14
74 کیلوگرم: آتساماز ساناكويف، برنده 12- آنخبایار باتچولون يك
86 کیلوگرم: احمد ماگامايف، برنده 10- اونوربات پوریوجاو  صفر
97 کیلوگرم: رسول ماگومودوف، برنده 11 - باتزول اولزیسایخ 3
125 کیلوگرم: ولاديسلاو بايتسايف، برنده 6 - زولبو ناتساگسورن صفر

ديدار براي كسب مقام هفتم:
گرجستان 7- هند يك
57 کیلوگرم: اوتاري گوگاوا، برنده- بدون نماينده
61 کیلوگرم: گئورگي ريوازيشويلي، برنده 12 - هارپول 11
65 کیلوگرم: ايوريكو جولاكيدزه 6- باجرانگ، برنده 16
70 کیلوگرم: لوان كليخاشويلي، برنده 7 - آميت كومار دهانخوار 6
74 کیلوگرم: جاكوب ماكاراشويلي، برنده 5 - جيتيندر 3
86 کیلوگرم: داتو مارساگيشويلي، برنده 10 – ديپاك صفر
97 کیلوگرم: زوياد مترولي، برنده 8 - روبلجيت رانجي صفر
125 کیلوگرم: گنو پترياشويلي، برنده – كريشهان (كشتي نگرفت)

نتايج رقابت هاي مقدماتي به شرح زير است:

دور اول:

گروه A:
آذربايجان 4، برنده – روسيه 4 (دو تيم در امتياز مثبت مساوي شدند اما امتياز فني تيم آذربايجان 32 به 29 بود)
آمريكا 7- گرجستان يك
گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
مغولستان 7- هند يك

دور دوم:
گروه A:
آمريكا 6- روسيه 2
آذربايجان 5- گرجستان 3
گروه B:
ايران 8- هند صفر
تركيه 5- مغولستان 3

دور سوم:
گروه A:
روسيه 5- گرجستان 3
آمريكا 4 برنده- آذربايجان 4 (امتياز مثبت 20 به 14)
گروه B:
ايران 7 – مغولستان يك
تركيه 7- هند يك

نتايج انفرادي ديدارهاي مقدماتي روز نخست (پنج شنبه) به شرح زير است:

دور اول:

گروه A:

آذربايجان، برنده 4- روسيه 4 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي 2- آرتم گبكوف، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 2- آلان گوگايف يك
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچيخانوف 6- ماگومدحبيب كاديماگمدوف، برنده 10
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 6- راديك وليف 2
86 كيلوگرم: شريف شريف اف يك – ولاديسلاوف واليف، برنده 2
97 كيلوگرم: ماگومد گادژيف يك- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 8- ولاديسلاو بايتسايف يك

آمريكا 7- گرجستان يك (اسامي تيم آمريكا در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آنتوني راموس، برنده 6- اوتاري گوگاوا يك
61 كيلوگرم: لوگان استيبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 كيلوگرم: فرانك مولينارو، برنده 10- ايوريكو جولاكيدزه يك
70 كيلوگرم: جيمز گرين، برنده 10- لوان كليخاشويلي صفر
74 كيلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر كويلاشويلي 2
86 كيلوگرم: ديويد تايلور، برنده 8- داتو مارساگيشويلي 3
97 كيلوگرم: كايل اسنايدر، برنده 11- زويادي مترولي صفر
125 كيلوگرم: زاچ ري صفر – گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
57 كيلوگرم: حسن رحيمي 6 – سزار آكگول صفر
61 كيلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگيز اردوغان 5
65 كيلوگرم: ميثم نصيري 5- صفا آكسوي 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني 4- ياكوپ گور صفر
74 كيلوگرم: پيمان ياراحمدي 12- اسلام كليچ 10
86 كيلوگرم: حسن يزداني 11- سردار بوكه يك
97 كيلوگرم: امير محمدي 10- فاروك آكويون صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي 10 – سليم اركان صفر


مغولستان 7- هند يك (اسامي تيم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماينده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ يك
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آميت كومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جيتيندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – ديپاك، برنده 8 ضربه فني
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجيت رانجي 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – كريشان صفر

دور دوم:

گروه A:
روسيه 2 – آمريكا 6 (اسامي تيم روسيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آرتم گبكوف، برنده 6- آنتوني راموس 2
61 كيلوگرم: ويكتور راسادين 4 – لوگان استيبر، برنده 7
65 كيلوگرم: چرمان واليف، برنده 4 – فرانك مولينارو 4
70 كيلوگرم: ماگومد حبيب كاديماگمدوف 6 - جيمز گرين، برنده 8
74 كيلوگرم: آتساماز ساناكويف يك – جردن باروز، برنده 10
86 كيلوگرم: ولاديسلاو واليف 4 – ديويد تيلور، برنده 14
97 كيلوگرم: يوري بلونوفسكي 2 – كايل اسنايدر، برنده 11
125 كيلوگرم: موخاماگاژي ماگومدوف يك – زاچ ري، برنده 4

آذربايجان 5 – گرجستان 3 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: ماهير اميرارسلان اف 5– اوتاري گوگاوا، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 12 – گئورگي روازيشويلي يك
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 12  - ايوريكو جولاكيدزه صفر
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف، برنده 7 – كنستانتين خابالاشويلي 5
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 5- جامبر كويلاشويلي صفر
86 كيلوگرم: شريف شريف اف 2- داويت خوتسيشويلي، برنده 2
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، برنده 10- زوياد مترولي صفر
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف 7- گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
تركيه 5 – مغولستان 3 (اسامي تيم تركيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: سزار آكگول، برنده 6 ضربه فني – سودنومداش باتبولد 6
61 كيلوگرم: چنگيزخان اردوغان، برنده 4 - نيام اوچير انخسايخان 2
65 كيلوگرم: صفا آكسوي، برنده 9 - باتمانگای باتچولون 3
70 كيلوگرم: ياكوپ گور صفر - مانداراخان گانزوریک، برنده 6
74 كيلوگرم: اسلام كيليچ، برنده 12 ضربه فني - آنخبایار باتچولون يك
86 كيلوگرم: سليم ياشار، برنده 10 - اونوربات پوریوجاو يك
97 كيلوگرم: فاروك آكويون 4 - باتزول اولزیسایخان، برنده 7
125 كيلوگرم: رضا ايلديريم 2 - زولبو ناتساگسورن، برنده 6

ايران 8 - هند صفر
57 كيلوگرم: يونس سرمستي، برنده - نماينده ندارد
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور، برنده 4 ضربه فني - هارفول 2
65 كيلوگرم: ميثم نصيري، برنده 9- باجرانگ 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني، برنده 11- آميت كومار دهانخار صفر
74 كيلوگرم: بهمن تيموري، برنده 8 - جيتيندر 2
86 كيلوگرم: عليرضا كريمي، برنده 10 – ديپاك صفر
97 كيلوگرم: حسين شهبازي، برنده 10 – روبليجت رانجي صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي، برنده – كريشهان (حريف هندي كشتي نگرفت)

دور سوم:

گروه A:
روسيه 5- گرجستان 3 (اسامي تيم روسيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: زليم خان آباكاروف، برنده 10 - بكا بوجياشويلي 2
61 كيلوگرم: ويكتور راسادين، برنده 14 – شوتا فارتنادزه 4
65 كيلوگرم: چرمان واليف، برنده 12- ايوريكو جولاكيدزه 7
70 كيلوگرم: علي بك آكبايف 2- كنستانتين خابالاشويلي، برند ه2
74 كيلوگرم: راديك واليف 2- جاكوب ماكاراشويلي، برنده 4
86 كيلوگرم: احمد ماگامايف، برنده 10 - داويت خوتسيشويلي 2
97 كيلوگرم: رسول ماگومدوف، برنده 4- زوياد مترولي صفر
125 كيلوگرم: ماگومد حاجي ماگومدوف 2- گنو پترياشويلي، برنده 13

آذربايجان 4- آمريكا 4، برنده امتياز مثبت 20 به 14 به نفع آمريكا (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي، برنده 3 – آنتوني راموس 2
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده 11 – لوگان استيبر، برنده 12
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 4- فرانك مولينارو يك
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف صفر - جيمز گرين، برنده 10
74 كيلوگرم: مراد سليمان اف 5 - جردن باروز، برنده 4 (سليمان اف سه اخطاره شد)
86 كيلوگرم: شريف شريف اف 2- ديويد تايلور، برنده 12
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، برنده 5- كايل اسنايدر 4
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 3- نيكولاس گويازدوفسكي يك

گروه B:
ايران 7- مغولستان يك
57 كيلوگرم: حسن رحيمي، برنده 7- زانابازار زاندانبود 6
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور، برنده 4- تولگا تموراوچير صفر
65 كيلوگرم: مهدي يگانه جعفري 3 – باتمانگاي باتچولون، برنده 4
70 كيلوگرم: حامد رشيدي، برنده 10- مانداراخان گانزوريك صفر
74 كيلوگرم: پيمان ياراحمدي، برنده 10- آناخبايار باتچولون صفر
86 كيلوگرم: حسن يزداني، برنده 13- انوربات پروجاو 2
97 كيلوگرم: امير محمدي، برنده 4 ضربه فني – باتزول اولزيسايخان يك
125 كيلوگرم: يداله محبي، برنده 5- زلبو ناتساگسورن صفر

هند يك – تركيه 7 (اسامي تيم هند در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: سزار آكگول، برنده- بدون حريف
61 كيلوگرم: چنگيزخان اردوغان- هارفول، برنده (به دليل مصدوميت حاضر نشد)
65 كيلوگرم: صفا آكسوي، برنده 10- باجرانگ صفر
70 كيلوگرم: ياكوپ گور، برنده 10- آميت كومار دهانخار صفر
74 كيلوگرم: اسلام كيليچ، برنده 11- جيتيندر صفر
86 كيلوگرم: سليم ياشار، برنده 9- ديپاك 2
97 كيلوگرم: فاروك آكويون، برنده 11 – روبلجيت رانجي 3
125 كيلوگرم: سليم اركان، برنده – كريشهان (به دليل مصدوميت حاضر نشد)


نتايج كامل اين رقابت ها در لينك زير به صورت فايل PDF قابل دريافت است:


 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار