رقابت های جام جهانی کشتی آزاد- کرمانشاه/
    نتایج روز نخست رقابت ها
    ایران، آمریکا و آذربایجان بدون شکست
    اخبار بازدید:۱۲۴۳ ۲۱:۲۶ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ادامه
    نتایج روز نخست رقابت های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017، از صبح امروز (پنج شنبه) با حضور 8 تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

    در روز نخست این رقابت ها 8 دیدار مقدماتی در دو دور انجام شد که در گروه A این مسابقات تیم های آمریکا و آذربایجان و در گروه B نیز تیم ایران با دو پیروزی و بدون شکست به کار خود پایان دادند.

    نتایج دورهای اول و دوم این مسابقات به شرح زیر است:
    دور اول:
    گروه A:
    آذربایجان 4، برنده – روسیه 4 (دو تیم در امتیاز مثبت مساوی شدند اما امتیاز فنی تیم آذربایجان 32 به 29 بود)
    آمریکا 7- گرجستان یک
    گروه B:
    ایران 8- ترکیه صفر
    مغولستان 7- هند یک
    دور دوم:
    گروه A:
    آمریکا 6- روسیه 2
    آذربایجان 5- گرجستان 3
    گروه B:
    ایران 8- هند صفر
    ترکیه 5- مغولستان 3


    نتایج انفرادی دیدارهای مقدماتی روز نخست (پنج شنبه) به شرح زیر است:

    دور اول:
    گروه A:

    آذربایجان، برنده 4- روسیه 4 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی 2- آرتم گبکوف، برنده 5
    61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
    65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 2- آلان گوگایف یک
    70 کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف 6- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده 10
    74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 6- رادیک ولیف 2
    86 کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده 2
    97 کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده 2
    125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده 8- ولادیسلاو بایتسایف یک

    آمریکا 7- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده 6- اوتاری گوگاوا یک
    61 کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
    65 کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده 10- ایوریکو جولاکیدزه یک
    70 کیلوگرم: جیمز گرین، برنده 10- لوان کلیخاشویلی صفر
    74 کیلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر کویلاشویلی 2
    86 کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده 8- داتو مارساگیشویلی 3
    97 کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده 11- زویادی مترولی صفر
    125 کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده 13

    گروه B:
    ایران 8- ترکیه صفر
    57 کیلوگرم: حسن رحیمی 6 – سزار آکگول صفر
    61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگیز اردوغان 5
    65 کیلوگرم: میثم نصیری 5- صفا آکسوی 2
    70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 4- یاکوپ گور صفر
    74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی 12- اسلام کلیچ 10
    86 کیلوگرم: حسن یزدانی 11- سردار بوکه یک
    97 کیلوگرم: امیر محمدی 10- فاروک آکویون صفر
    125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 10 – سلیم ارکان صفر


    مغولستان 7- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
    61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
    65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ یک
    70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آمیت کومار دهانخوار 3
    74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جیتیندر 7
    86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – دیپاک، برنده 8 ضربه فنی
    97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجیت رانجی 6
    125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – کریشان صفر
    دور دوم:
    گروه A:
    روسیه 2 – آمریکا 6 (اسامی تیم روسیه در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: آرتم گبکوف، برنده 6- آنتونی راموس 2
    61 کیلوگرم: ویکتور راسادین 4 – لوگان استیبر، برنده 7
    65 کیلوگرم: چرمان والیف، برنده 4 – فرانک مولینارو 4
    70 کیلوگرم: ماگومد حبیب کادیماگمدوف 6 - جیمز گرین، برنده 8
    74 کیلوگرم: آتساماز ساناکویف یک – جردن باروز، برنده 10
    86 کیلوگرم: ولادیسلاو والیف 4 – دیوید تیلور، برنده 14
    97 کیلوگرم: یوری بلونوفسکی 2 – کایل اسنایدر، برنده 11
    125 کیلوگرم: موخاماگاژی ماگومدوف یک – زاچ ری، برنده 4

    آذربایجان 5 – گرجستان 3 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: ماهیر امیرارسلان اف 5– اوتاری گوگاوا، برنده 5
    61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 12 – گئورگی روازیشویلی یک
    65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 12  - ایوریکو جولاکیدزه صفر
    70 کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف، برنده 7 – کنستانتین خابالاشویلی 5
    74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 5- جامبر کویلاشویلی صفر
    86 کیلوگرم: شریف شریف اف 2- داویت خوتسیشویلی، برنده 2
    97 کیلوگرم: اصلان بک آلبوروف، برنده 10- زویاد مترولی صفر
    125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف 7- گنو پتریاشویلی، برنده 13

    گروه B:
    ترکیه 5 – مغولستان 3 (اسامی تیم ترکیه در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: سزار آکگول، برنده 6 ضربه فنی – سودنومداش باتبولد 6
    61 کیلوگرم: چنگیزخان اردوغان، برنده 4 - نیام اوچیر انخسایخان 2
    65 کیلوگرم: صفا آکسوی، برنده 9 - باتمانگای باتچولون 3
    70 کیلوگرم: یاکوپ گور صفر - مانداراخان گانزوریک، برنده 6
    74 کیلوگرم: اسلام کیلیچ، برنده 12 ضربه فنی - آنخبایار باتچولون یک
    86 کیلوگرم: سلیم یاشار، برنده 10 - اونوربات پوریوجاو یک
    97 کیلوگرم: فاروک آکویون 4 - باتزول اولزیسایخان، برنده 7
    125 کیلوگرم: رضا ایلدیریم 2 - زولبو ناتساگسورن، برنده 6

    ایران 8 - هند صفر
    57 کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده - نماینده ندارد
    61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور، برنده 4 ضربه فنی - هارفول 2
    65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 9- باجرانگ 2
    70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 11- آمیت کومار دهانخار صفر
    74 کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده 8 - جیتیندر 2
    86 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده 10 – دیپاک صفر
    97 کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده 10 – روبلیجت رانجی صفر
    125 کیلوگرم: کمیل قاسمی، برنده – کریشهان (حریف هندی کشتی نگرفت)


    نتایج کامل این مسابقات به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است: