رقابت کشتی سربازان نیروهای مسلح – تهران/
    قهرمانی ارتش در کشتی آزاد و فرنگی
    نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
    كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۸۸۵ ۱۳:۵۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ادامه
    رقابت های کشتی سربازان نیروهای مسلح ظهر امروز با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی سربازان نیروهای مسلح یادواره یکصد هزار سرباز شهید، روزهای 15 و 16 دی ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم های ارتش در کشتی آزاد و فرنگی به عنوان قهرمانی رسیدند.

    در رشته کشتی فرنگی تیم های ارتش، ناجا، هوافضای سپاه و وزارت دفاع اول تا چهارم شدند و در کشتی آزاد نیز تیم های ارتش، ناجا، هوافضای سپاه و وزارت دفاع عنوان های اول تا چهارم را بدست آوردند.

    رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

    کشتی فرنگی: (با شرکت 58 کشتی گیر از 14 یگان نظامی، در 5 دور و با انجام 62 کشتی برگزار شد)

    59 کیلوگرم: 1- میلاد تیموری (ناجا) 2- مهدی قادری (ارتش) 3- آرش ترابی (هوافضا سپاه) 4- اکبر پوراکبری (ناجا) 5- علی جمال زاده (ناجا) 6- میلاد زارعی (هوافضا سپاه)
    66 کیلوگرم: 1- محسن حاجی پور (ارتش) 2- مهدی مرادحاصلی (ارتش) 3- محمد خائفی (ناجا) 4- علی قرباشلو (ناجا) 5- مهدی صبوری نیا (ناجا) 6- محمد سلطانی (ارتش)
    71 کیلوگرم: 1- یوسف حاجی ابراهیمی (ارتش) 2- علی امامی (ناجا) 3- مجید خلیلی (ارتش) 4- سینا رجبی (ناجا) 5- سعید بیرانوند (هوافضا سپاه) 6- میلاد احمدی (هوافضا سپاه)
    75 کیلوگرم: 1- محمدعلی گرایی (ارتش) 2- اصغر محمدی (ارتش) 3- رضا اکرمی (وزارت دفاع) 4- مهدی خدابخشی (ناجا) 5- محسن چگینی (ناجا) 6- سهیل صلبی (ناجا)
    80 کیلوگرم: 1- حمید شکوهی (ارتش) 2- فریبرز تقوی نیا (ناجا) 3- سجاد دوستی (ناجا) 4- یوسف مهدی پور (ناجا)
    85 کیلوگرم: 1- مهدی فلاح (ارتش) 2- قاسم علی نیا (ناجا) 3- اشکان قلاوند (ناجا) 4- امیرحسین کریمی (هوافضا سپاه) 5- سالار عیسوند (ناجا) 6- ادریس زارعی (ناجا)
    98 کیلوگرم: 1- سامان نوروزی (ناجا) 2- پوریا نادری (ارتش) 3- محمد بهروش نیکو (ناجا) 4- اسماعیل ثانی (ناجا) 5- احسان سجودی (ناجا)
    130 کیلوگرم: 1- حامد اسدی (ناجا) 2- امیر تقی لو (ارتش) 3- مجتبی ممی زاده (ناجا) 4- وحید هدایت (هوافضای سپاه)
    رده بندی تیمی: 1- ارتش 77 امتیاز 2- ناجا 72 امتیاز 3- هوافضا سپاه 31 امتیاز 4- وزارت دفاع 12 امتیاز

    کشتی آزاد: (با شرکت 80 کشتی گیر از 14 یگان نظامی، در 5 دور و با انجام 86 کشتی برگزار گردید.)

    57 کیلوگرم: 1- علیرضا گودرزی (ارتش) 2- روزبه فرازمند (ارتش) 3- فرشاد نجات غلام (ناجا) 4- قاسم قمی (هوافضا سپاه) 5- احسان رنجبر (ناجا) 6- میلاد حیدری (ناجا)
    61 کیلوگرم: 1- علی پیرزاده (ارتش) 2- پژمان تقی پور (ارتش) 3- علیرضا حاجی وند (ارتش) 4- میثم کهریزی (هوافضا سپاه) 5- کامبیز وهاب نیا (ناجا) 6- حسین یکتن (ناجا)
    65 کیلوگرم: 1- نوید زنگنه (ارتش) 2- کامیاب قربانی (ناجا) 3- رحمان رحیم پور (ارتش) 4- حسین قربانی (ناجا) 5- یزدان آریامهر (ارتش) 6- دانیال حجتی (ناجا)
    70 کیلوگرم: 1- سید جعفر موسوی (ناجا) 2- فرزاد کولیوند (ناجا) 3- سعید فاطمی (ارتش) 4- صادق پاریا (ناجا) 5- میلاد حسین پور (ناجا) 6- محمدجواد باقری (ناجا)
    74 کیلوگرم: 1- سید علی موسوی (ارتش) 2- محسن عباسی (ارتش) 3- حسام علی اکبر زاده (وزارت دفاع) 4- مهدی زمانی (ناجا) 5- میلاد قربانی (ارتش) 6- قاسم عسگردون (ناجا)
    86 کیلوگرم: 1- مصطفی قیاسی (ارتش) 2- حسین اسماعیلی (ارتش) 3- رضا افضلی (ارتش) 4- محمد امیری (ناجا) 5- امیررضا یزدانی (ناجا) 6- مهدی قاسمی (وزارت دفاع)
    97 کیلوگرم: 1- محسن ابراهیمی (ارتش) 2- مصطفی صادق زاده (ناجا) 3- حاتم علی اکبر زاده (ارتش) 4- امین مقبلی (ناجا) 5- امید هادیان (ناجا) 6- محمد زمانی (ناجا)
    125 کیلوگرم: 1- پوریا رحمانی (ارتش) 2- محسن سیر (ناجا) 3- مبین کیان نژاد (ناجا) 4- علیرضا قاسمی (ارتش) 5- میلاد اسدی قانع (هوافضا سپاه) 6- محمد مرادی (هوافضا سپاه)
    رده بندی تیمی: 1- ارتش 78 امتیاز 2- ناجا 65 امتیاز 3- هوافض سپاه 28 امتیاز 4- وزارت دفاع 23 امتیاز