صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 یکشنبه 3 بهمن 1395 
Skip Navigation Links

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۱۳۹۵:

سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با اقتصاد مقاومتی می‌توان به جنگ بیکاری و رکود رفت

                                                                                                                     

    پس از برگزاری آخرین آزمون های کارگاه مربیان درجه 3 کشور در سال 95/
پس از برگزاری آخرین آزمون های کارگاه مربیان درجه 3 کشور در سال 95/
اسامی قبول شدگان اعلام شد
انستيتو كشتي ايران بازدید:۱۰۸۲ ۹:۲ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ادامه
اسامی مربیان قبول شده در آخرین آزمون مربیان درجه 3 کشور در سال 95 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان قبول شده در آخرین آزمون مربیان درجه سه کشور در سال 95، که در آذرماه سال جاری در شهرهای گرگان، اردبیل، کرج، همدان و زاهدان برگزار شد، از سوی انستیتو بین المللی کشتی به شرح زیر اعلام شد.

اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

زمان: 18 و 19/09/1395 - مکان: اردبیل - مرحله سوم ویژه غایبان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

ولی حسنلو

آ.غربی

2

حبیب علی نژاد

آ.غربی

3

محسن محمد اقدم

آ.غربی

4

غفار مظلوم

آ. شرقی

5

اکبر محمد ولی لو

آ. شرقی

6

ابراهیم غفاری

آ. شرقی

7

فرج اله هارونی

گیلان

8

حسین پیررسول زاده

اردبیل

9

سیف اله کربلایی

آ. شرقی

10

بهمن بنی لو منفرد

زنجان

11

فرهاد ایمانی فرد

اردبیل

12

رحمان فاقدی

آ.شرقی

13

مسلم ضامنی

آ.شرقی

14

رحیم نوین

آ.شرقی

15

عبدالجمال مصطفی زاده

آ.غربی

16

صلاح عمرنژاد

آ.غربی

17

حسین قلی زاده

آ.غربی

18

یاور برزگر

اردبیل

19

محمدرضا خادم پیر

زنجان

20

هادی گورکانی

زنجان

21

رضا موسی زاده

اردبیل

22

حسین رضاییان

آ.شرقی

23

منصور برزگر

اردبیل

24

حامد تراب میاندوآب

آ.شرقی

25

محمد فلاحی شبلو

اردبیل

26

سهراب فتحی

اردبیل

27

عبداله طهماسب عالی

اردبیل

28

نادر رحمانی

اردبیل

29

حسین علی نجف زاده

اردبیل

30

سلیم لسانی

اردبیل

31

بهزاد صالحی

آ.غربی

32

ابراهیم آذرنگ

آ.غربی

33

علی اصغر چاوشی

آ.غربی

34

فرید پوربیرامی

اردبیل

35

شهروز دیبا

اردبیل

36

ایرج نوروزی

فارس

37

دلاورعلی (قیوم) برزگر

اردبیل

38

رسول صباغی

فارس

39

رحیم گیوی

فارس

40

لطیف بقایی

اردبیل

41

مرتضی ستوده

اردبیل

42

حسین میرزایی

اردبیل

43

میرعلی سیدی

اردبیل

44

علی صدقی

اردبیل

45

موسی بابازاده

آ.غربی

46

قادر رزمی

اردبیل

47

انور سلیمی هیجانی

آ.غربی

48

رسول شیخه پور

آ.غربی

49

علی شاه حسینی

اردبیل

50

مهدی اصغرزاده

اردبیل

51

منصور قربانی

اردبیل

52

بهنام پرهیزکار

اردبیل

53

بیوک عزیزنی خیاوی

اردبیل

54

محمدرضا مستعان

اردبیل

55

رضا مکاری زاده

آ.شرقی

56

مقصود قطاعی سرای

آ.شرقی

57

سیدرضا متولی

اردبیل

58

مرتضی کنعان پور

اردبیل

59

اکبر گله دار

لرستان

60

روح اله بیرانوند

لرستان

61

ایمان مهدوی میارکلایی

گیلان

62

محمد شعبان زاده

گیلان

63

میرابوطالب فخرالدین

گیلان

64

مجید نیک طلب

گیلان

65

سردار فرخنده

اردبیل

66

سیدجواد شادمنعفت

گیلان

67

علی رضا امینی

گیلان

68

سینا فتحی

گیلان

69

فرهاد قهرمانی

گیلان

70

امید بایرام زاده

اردبیل

71

سیدمجتبی فخرالدینی

گیلان

72

جلال ابراهیم پور

گیلان

73

صیام پرتو

گیلان

74

مجید بابایی

گیلان

75

یعقوب خرمی

گیلان

76

ایرج افشار ویسه

گیلان

77

امیر خورتابی

گیلان

78

مسعود عابدین پور

گیلان

79

مجتبی توشه خواه

گیلان

80

آرمین رضایی

گیلان

81

انعام اله بیک زاده

گیلان

82

افشین چهاراقران

گیلان

83

قدیر ابراهیمی

گیلان

84

محسن غلام پور

گیلان

85

محمد نوروزی

گیلان

86

مجید محمدنژاد

گیلان

87

غلام حسین دلاور کسبی

گیلان

88

بهزاد خواجوی

گیلان

89

علی جهاندیده

گیلان

90

ابراهیم کاظمی مهر

گیلان

91

عارف رضایی

گیلان

92

سیدجلال شادمنفعت

گیلان

93

سیدمجتبی موسویان

گیلان

94

حمزه ارغش عزیزی

خوزستان

95

محمدحسین ورحسینی

البرز

96

محسن مشایخی

البرز

97

مهدی ایجی

تهران

98

امید معینی فرد

تهران

99

حسین ایجی

تهران

100

غلام کرمی

تهران

101

دلاور دانشور

اردبیل

102

عباس محرمی پیله ور

اردبیل

103

فرض اله اصلانی

اردبیل

104

عبداله نعمتی فر

اردبیل

105

محمدحسین شاهمرادی

کرمان

106

محسن سروش نیا

کرمان

107

بهروز شهسواری

کرمان

 

 

اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

زمان: 2 و 03/09/1395 - مکان: زاهدان - مرحله سوم – ویژه غایبان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

فرامرز فروغی نژاد

س.ب

2

محمدعلی کاظمی صحافی

کرمان

3

فریدون ایزدپناه

س.ب

4

حسین حسنی راد

کرمان

5

موسی شهرکی

س.ب

6

بهروز باقرزاده

کرمان

7

احسان سلجوقی

کرمان

8

حامد محمدی نژاد

کرمان

9

مجتبی زنگی آبادی

کرمان

10

مرتضی مرادی

س.ب

11

مهدی رضایی

کرمان

12

محمدعلی قانونی

کرمان

13

حمیدرضا امینایی

کرمان

14

مهدی زینلی

کرمان

15

احمد شهریاری

س.ب

16

رضا میرجاهدی

کرمان

17

علی مرادی

کرمان

18

حجت سلطانی

کرمان

19

احمد کیخایی

س.ب

20

محمدتقی روشن

فارس

21

علی اکبر دماوندی

فارس

22

جلال رشیدزاده

کرمان

23

علی اکبر داداله پور

فارس

24

علی بازند

س.ب

25

محمود شجاعی

کرمان

26

علی سالاری

کرمان

27

فردین فروغی نژاد

س.ب

28

مرتضی شهرکی

س.ب

29

فریبرز ظریف دوست

س.ب

30

محمد غلامی

س.ب

31

مرتضی عنایت

س.ب

32

سینا ابراهیمی شاه آبادی

کرمان

33

محمدجواد نیکبخت

فارس

34

مهدی مرتضوی

س.ب

35

عبدالباسط دوستی کهن شوری

س.ب

 

 

اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

زمان: 3 و 05/09/1395 - مکان: کرج - مرحله سوم – ویژه غایبان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

احمد حاجی گل زرندی

تهران

2

ابراهیم رجبی

تهران

3

علی اصغر هادی پور

تهران

4

رضا اصغری زاده

تهران

5

محسن جهانی

تهران

6

احمد عسگری

تهران

7

حبیب اله آزفنداک

تهران

8

فرامرز بیات چالشتری

تهران

9

پرویز ملک زاده

تهران

10

علی آژنگ

تهران

11

اکبر سالکی

تهران

12

ابوذر عبدی

تهران

13

محسن رفیعی

تهران

14

وحید حریری اردبیلی

تهران

15

رضا صمدی

تهران

16

گل علی فلاحی گل تپه

تهران

17

حمید میرزایی

تهران

18

عادل کرمی

تهران

19

سعید آقایی

تهران

20

هوشنگ صفری بابانظر

تهران

21

روح اله شمسی

تهران

22

مرتضی رابویی آذر

تهران

23

حسین قره داغی

تهران

24

عباس اشرفی

تهران

25

سهراب حسین پور

تهران

26

جواد حق دوست

تهران

27

محمود مسرورنیا

تهران

28

سیدروح اله حسینی

تهران

29

وحید فرخنده­ای

تهران

30

محمد باجلان

تهران

31

مجید دیارمند

تهران

32

رامین خیراله زاده

تهران

33

حمید نیک دوست

تهران

34

عادل سقفی

تهران

35

نادر اسدزاده

تهران

36

پرویز فیضی لاله لو

تهران

37

محمدجعفر مسلمی

تهران

38

مسلم رنجبر روشنق

تهران

39

علی رضا کرلو

تهران

40

محمدحسین آراسته

تهران

41

اسلام بخشی

تهران

42

فردین هزارخانی

تهران

43

حسین ماهر

تهران

44

امین قلاوند

البرز

45

مهدی اخلاقی

البرز

46

مسعود فیض الهی

البرز

47

سیدشمس الدین شاهرخی

البرز

48

محمد جلیلی

تهران

49

قاسم محمودی

تهران

50

محسن ملامحمدی

البرز

51

علی زمرد

البرز

52

محمد تقی لو

البرز

53

مسعود کیان

البرز

54

اباصلت لطیفی

البرز

55

امین کیان

البرز

56

رضا ملاداودی

البرز

57

داود عابدین زاده

تهران

58

ابراهیم جوانشیر

تهران

59

محمود آسیاسنگ

البرز

60

بابک حسینی نیا

البرز

61

سعید رحمانی

البرز

62

محمد غفاری

البرز

63

یوسف قلخانی

البرز

64

علی رضا عابدینی

البرز

65

ناصر اله وردی زاده

تهران

66

مصطفی برفی

تهران

67

جمشید احمدی

تهران

68

کامران صفاپور

تهران

69

سیدمحمد گرامی

تهران

70

مهدی مریدی

تهران

71

آیت فرهادی

اصفهان

72

سیدقاسم کاسی نوده

البرز

73

مهدی ورمزیاری

البرز

74

شهرام وردوز

البرز

75

مهدی محمدی

البرز

76

ابوالفضل قمی

البرز

77

مجیدحاجی فتحعلی

البرز

78

علی قراخانلو

البرز

79

بهنام فاتح

البرز

80

مسعود غلامی زاده

تهران

81

محسن محمدی

تهران

82

مهدی کریمی

قزوین

83

بهرام خیرخواه

قزوین

84

فرهاد شافعی

قزوین

85

محمدجواد آهنگر

البرز

86

خسرو زیدوند

تهران

87

سیدنقی موسوی

تهران

88

هرمز عبدی بورا

البرز

89

علی بیگدلو

البرز

90

ناصر غلامی

تهران

91

علی خالوندی

تهران

92

وحید زارع

البرز

93

عباس نظری

البرز

94

محمدصابر آهنگر

البرز

95

علی مدهنی

تهران

96

نوید محمدیان

تهران

97

اکبر فلاح اطاقسرایی

تهران

98

فرشید علیزاده

تهران

99

رسول مطلبی

تهران

100

یوسف فتحعلی

تهران

101

محمد رضایی

تهران

102

داود اخباری

تهران

103

علی سایر آغمیونی

تهران

104

حسین زینلی

اصفهان

105

حسین طوقانی

اصفهان

106

مهدی آغاسی

اصفهان

107

مهدی دهقانی

اصفهان

108

سعید سلیمیان

اصفهان

109

مهرداد عزتی

اصفهان

110

محمدحسین مهرابی

اصفهان

111

سعید زراعتی

اصفهان

112

رسول روغنی

اصفهان

113

رسول نوریان

اصفهان

114

محمد هادی زاده

اصفهان

115

احمدرضا شیخانی

اصفهان

116

بهنام روشنی

اصفهان

117

محسن خوشاوی

اصفهان

118

محمدعلی پناهی

اصفهان

119

مرتضی نقدی

اصفهان

120

امین اله کاظم زاده

اصفهان

121

عیسی آذربخش

اصفهان

122

علی کریمی

اصفهان

123

حمیدرضا فصیحی

اصفهان

124

سیداحمد موسوی

اصفهان

125

بیژن رهسپار

اصفهان

126

حسن عباسی

اصفهان

127

مهدی حقانی

البرز

128

کورش بیابانی سامانی

چ.ب

129

یحیی سلیمی

ج.ب

130

مجید حیدری

چ.ب

131

قدرت اله رزازی

چ.ب

132

مجید میرزایی

ج.ب

133

افشین روستا

چ.ب

134

میلاد خواستار بروجنی

چ.ب

135

حسین برخش

چ.ب

136

محمد آقابابایی

چ.ب

137

جاسم مسعودی پور

ج.ب

138

ابراهیم صحرانشین

چ.ب

139

خسرو نیکویی

چ.ب

140

رامین سنایی

چ.ب

141

محمدرضا علیرضایی

اصفهان

142

علیرضا علیرضایی

اصفهان

143

محسن منقلبی

اصفهان

144

حامد آبروان

اصفهان

145

حسن دهقانی

اصفهان

146

اکبر قاسمی

البرز

147

مصطفی کریمی راد

البرز

148

مهدی بهمن دار

البرز

149

علی جانی نیا

البرز

150

چنگیز پیشگاهی

البرز

151

فردین بابایی

البرز

152

حسین اله ورن

البرز

153

اکبر کمال زاده

البرز

154

محسن خدابنده لو

البرز

155

ابوذر شیری

البرز

156

محمد کریمی

البرز

157

امین رهنمون

البرز

158

محمد خدادادی

البرز

159

مظاهر شماخی

البرز

160

علیرضا کافی

البرز

161

محمد رضاییان قراگزلو

البرز

162

حامد مهری

البرز

163

عبداله گروسی

البرز

164

ابوالقاسم بیات

البرز

165

صمد انصافی

البرز

166

مهدی انجیله

البرز

167

مصطفی سبزمکان

البرز

168

مجید خرم جاه

البرز

169

سیامک اسماعیل نژاد

البرز

170

محسن ملکی پور

البرز

171

علی بلوک

البرز

172

حامد فاضلی

لرستان

173

محمد محمدسیدی

اصفهان

174

سعید متقی زاده

اصفهان

175

منصور عنایت

اصفهان

176

قاسم جهاندوست

تهران

177

مرتضی دنیادوست

تهران

178

عباس روستایی

تهران

179

محمد عامری

تهران

180

رضا بیات

مرکزی

181

محمد ورمزیاری

مرکزی

182

مجید شاهسوارانی

مرکزی

183

حسن سربندی

مرکزی

184

محمد شعبانی

مرکزی

185

مهدی صالحی

مرکزی

186

مهدی حبیبی

مرکزی

187

اشکان واعظی

مرکزی

188

ابوالفضل علی بیگی

مرکزی

189

ذبیح معافی

قزوین

190

محمدابراهیم جلالی روشنی

قزوین

191

محمد محمدزاده روحی

قزوین

192

محمدحسین خانجان

قزوین

193

علی جعفری

قزوین

194

مهردادآقامحمدی

البرز

195

فرج اله بختیاری

البرز

196

امین قلخانی

البرز

197

محسن مشهدی اسماعیلی

قزوین

198

مهدی قلی ز اده

تهران

199

محمدحسین رحیمی

اصفهان

200

علیرضا حاجی رحیمیان

اصفهان

201

علی استادی

تهران

202

مجید دامنجانی

تهران

203

محسن شاه محمدی

اصفهان

204

مجید یزدانی

اصفهان

205

حسین رحمانی طاهری

قزوین

206

احمد ایقرلو

قزوین

207

داود رحمانی طاهری

قزوین

208

بهروز رحمانی

قزوین

209

محمدکمیلی

تهران

210

داود علایی

مازندران

211

حمیدرضا درخشان

اصفهان

212

رحیم پورحسین سریوی

اصفهان

213

علیرضا حسن زاده

مرکزی

214

علی اکبر ملک

اصفهان

215

عسگری حاجی نیا

اصفهان

216

قاسم علیزاده

اصفهان

217

داریوش ابوزاده

مازندران

218

حسن زارع

اصفهان

219

قاسم عسگری

تهران

220

مهدی بابایی

البرز

221

اصغر عبدالملکی

کیش

222

رضا صفری کهنگی

تهران

223

علی اکبر عرب

البرز

224

غلام حسین اسماعیل پور

اصفهان

225

مجتبی خاکسار

البرز

226

حمیدرضا تقی زاده

اصفهان

227

بهروز جمشیدی

چ.ب

228

هاشم هادی پور

چ.ب

229

حامد هادی پور

چ.ب

230

بیژن هادی پور

چ.ب

231

حمید سرشوق

اصفهان

232

امین خوش طینت

البرز

 

نتیجه­ی کلی آزمون­های شرکت کنندگان در کارگاه کنترل مربیان درجه ملی (3 سابق) کشتی کشور

زمان: 17 و 18/09/1395 - مکان: گرگان - مرحله سوم – ویژه غایبان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

علی ذوالفقاری

سمنان

2

نصرت اله ریاحی خو

سمنان

3

قدرت اله اسلامی

مازندران

4

حسن پولادی

مازندران

5

محمد اسماعیلی

خ.رضوی

6

سیدقاسم حسینی

مازندران

7

علیرضا اطاقی فریمانی

خ.رضوی

8

محسن فقیه ملک مرزبان

مازندران

9

تقی غلامی اوریمی

مازندران

10

سیدمحمدبیدار فریمانی

خ.رضوی

11

سعید قنبردوست

خ.رضوی

12

حسین زارع

مازندران

13

رضا ایزدی

مازندران

14

سیدجعفر حسینی

مازندران

15

رو ح اله افتخاری

مازندران

16

رحمان حسین زاده

مازندران

17

محمد میش دار

خ.رضوی

18

قاسم خاک شور

خ.رضوی

19

اباذر اسلامی

مازندران

20

محمد پولادی

مازندران

21

امین رضایی

مازندران