صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 سه شنبه 2 خرداد 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    پس از برگزاری دومین مرحله کنترل مربیان مناطق چهار، پنج و شش کشور/
پس از برگزاری دومین مرحله کنترل مربیان مناطق چهار، پنج و شش کشور/
اسامی مربیان درجه ملی و ملی ستاره دار اعلام شد
انستيتو كشتي ايران بازدید:۲۲۹۷ ۹:۳۰ ۱۳۹۵/۷/۲۷ ادامه

اسامی مربیان درجه ملی و ملی ستاره دار (3 و 2 سابق) در منطقه های 4، 5 و 6 پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان درجه ملی مناطق 4، 5 و 6 کشور پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله دوم مربیان در روزهای 13 تا 15 شهریورماه، به شرح زیر اعلام شد.

جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان در کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

(درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور منطقه 4

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

بهمن سجادی

ایلام

2

برهان فاتحی

کردستان

3

بهاءالدین کریم زاده

کردستان

4

سیروس امیری

کرمانشاه

5

علی مراد عزتی

کرمانشاه

6

یداله مومیوند

کرمانشاه

7

مصطفی قلعه شاهینی

کرمانشاه

8

احد کرمی

لرستان

9

شهرام صبوری

لرستان

10

جهانبخش میرزاده

لرستان

11

داریوش نظری

لرستان

12

مولا علی نژاد

لرستان

13

ساسان مردانی

لرستان

14

مرتضی پاپی نیا

لرستان

15

حمید دریکوندی

لرستان

16

هادی زینی وند

لرستان

17

محمدحسین سلطانی

همدان

18

عباس بیگلر بیگی

همدان

19

محمد بیگلربیگی

همدان

20

حامد اسماعیلی کوکبی

همدان

21

پیمان فضلی

همدان

22

مسعود نوروزی

همدان

23

حسین فرهادی

همدان

24

وحید بیگم جانی

همدان

25

حسین بختیاری

همدان

26

مهدی ویسی

همدان

27

جعفر زرینی مطلق

همدان

28

محمدرضا بهرامی

همدان

29

محمد کمروند

همدان

30

علی رضا صفاری

همدان

31

علی رضا وحدانی

همدان

32

عسگری تکلو

همدان

33

فرزاد غفاری

همدان

34

یداله اشرفیان

همدان

35

حمیدرضا قاسمی

همدان

36

محسن بیات

همدان

37

علی محمد بیات

همدان

38

محمد فتحی

همدان

39

عباس شهبازی

همدان

40

عزت اله عزیزی*

لرستان

41

شاپور سعدی نژاد

کیش

42

صفر حسنوندی

کیش

43

حسین  ضیایی*

کردستان

44

ناصر اسماعیلی*

لرستان

45

امین عسگرپور

تهران

46

مهرداد سعدی نژاد*

همدان

47

وحید والی زاده مرادی

لرستان

48

نادر کمالوند

تهران

49

امین باقری

مرکزی

50

هیمن مجیدی

اصفهان

51

علی اکبر میرزایی**

تهران

52

ابوالفضل صاحب اختیاری**

تهران

53

محمدرضا جهاندیده**

تهران

54

مهدی سهیلی جو**

تهران

55

محمدمهدی رحیمیان**

تهران

56

داود رضایی*

البرز

57

حمید آب دانه

هرمزگان

58

جواد گلوانی

آ.غربی

59

حسن حسین نژاد

آ.غربی

60

منصور باقرزاده

آ.غربی

61

مسلم جهانشاهی

مازندران

62

حسین عادلی

اصفهان

* تنزلی درجه یک.

** صدور دفترچه سال 95-1394 (کلاس پیام نور البرز – تهران).

 

 

 

جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان در کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

(درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور* منطقه 5

مرحله دوم                        زمان: 13 تا 14/06/1395                            مکان: اهواز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

مجتبی کبابی

خوزستان

2

هدایت اله ناصری

خوزستان

3

جمشید جمالی زاده

خوزستان

4

علی ذبیحی کومله

خوزستان

5

میرحسین قیطاسی

خوزستان

6

مسلم شیرزاد

خوزستان

7

مهرداد اسفندیاری فر

خوزستان

8

کریم عسگرنیا

خوزستان

9

علی زیلایی پور

خوزستان

10

ملک محمد بویری پیامی

خوزستان

11

بابک کریم زاده

خوزستان

12

محمد نیکونهاد حسینی

خوزستان

13

اکبر کبابی

خوزستان

14

روح اله نظری

ک.ب

15

عارف حمیدی اصل*

خوزستان

16

حسین سلیمانی کرتلائی*

خوزستان

17

حسین شمسی*

خوزستان

18

ملک جمشید قائدی**

خوزستان

19

سیدجعفر موسوی

البرز

 

* صدور دفترچه: 95-1394 (دانشگاه پیام نور)

**: تنزلی درجه یک.

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­دار

(درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور در سال 1395- منطقه 6

مرحله دوم                              زمان: 13 تا 14/05/1395                            مکان: شیراز

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حامد فکور

س.ب

2

مجید تذکر

فارس

3

مجتبی سیارپور

فارس

4

جاوید اوجی

فارس

5

روانبخش قنبری

فارس

6

محمدعلی قوی پنجه

فارس

7

حمید عباسی متین

فارس

8

نظام حسینی

فارس

9

حسن رضایی

فارس

10

جمشید شیری

فارس

11

حجت اله فریدنیا

فارس

12

حمیدرضا پوریافر

فارس

13

کریم بوستانی

فارس

14

رضا صابر

فارس

15

حامد یوسفی باصری

فارس

16

علی هاشمی

فارس

17

محمود سرکوبی

فارس

18

محمدرضا صمیمی نژاد

فارس

19

رسول نورآبادیان

فارس

20

منصور حقیقت دوست

فارس

21

مجید فاریابی

کرمان

22

علی رضا روشی

هرمزگان

23

عظیم مهربان

فارس

24

عباس ابوالحسنی

فارس

25

نادر فرگت (فهیم)

فارس

26

محسن ناصر

فارس

27

محمد نگهداری

فارس

28

محمود دزیانیان*

سمنان

29

سیدجواد میرباغبان*

تهران

30

حسن اسدی

فارس

* تنزلی درجه یک.

 

 

جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور - منطقه 4

مرحله دوم                  زمان: 13 تا 15/06/1395                            مکان: خرم­آباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حمید سعیدفر

ایلام

2

علی سلگی

کردستان

3

انور بابامیری

کردستان

4

علی اشرف امینی

کرمانشاه

5

برات علی فلامرزی

کرمانشاه

6

بابک سعیدی

کرمانشاه

7

کیانوش محمودی

کرمانشاه

8

قهرمان صفری

کرمانشاه

9

حسن چالشگر

کرمانشاه

10

مهدی عینی

کرمانشاه

11

ارسلان پورشکری

کرمانشاه

12

سالار شیرویی

کرمانشاه

13

سعدی توفیقی

کرمانشاه

14

حمید فهیمی

کرمانشاه

15

پیمان جعفری

کرمانشاه

16

محمدرضا اختیاری

کرمانشاه

17

صیداحمد امیری

کرمانشاه

18

جهانگیر قیطولی

کرمانشاه

19

مهدی حسینی

کرمانشاه

20

فرهاد خاموشیان

کرمانشاه

21

سعدالدین روحتافی

کرمانشاه

22

مهدی توسلیان

کرمانشاه

23

رضا عباسیان

کرمانشاه

24

ایرج سمینی

کرمانشاه

25

محمود مدبر

کرمانشاه

26

علی رضا حسنی

کرمانشاه

27

حامد شاهوردی

لرستان

28

بهمن فیضی

لرستان

29

غلام حسین بیات

لرستان

30

مروت نصیری

لرستان

31

مجید مرزبان

لرستان

32

حسین مراد یوسفوند

لرستان

33

ابراهیم نوری

لرستان

34

اسماعیل دالوند

لرستان

35

صفرعلی ادهم خلیلی

لرستان

36

علی رضا کرمی

لرستان

37

عبداله مردانی پور

لرستان

38

عبدالرضا قربانی

لرستان

39

رسول قربانی

لرستان

40

حمیدرضا قربانی

لرستان

41

بهزاد عبدالوند

لرستان

42

احمد نظری

لرستان

43

سجاد آزادی

لرستان

44

صیدعزیز رضایی نژاد

لرستان

45

محمدحسین عبدی نژاد

لرستان

46

محمد تندرو

لرستان

47

محسن مرادی

لرستان

48

مهدی آزادپرور

لرستان

49

محمدمهدی یاری

لرستان

50

مهدی خجسته

لرستان

51

سیروس کشوری

لرستان

52

محمد کوشکی

لرستان

53

حسین کوشکی

لرستان

54

محمدمهدی میرزاییان

لرستان

55

محمدجواد میرزاییان گرزادی

لرستان

56

هادی محمدی فرد

لرستان

57

وحید کاظمی حاجی آبادی

لرستان

58

امین مردانی

لرستان

59

امید یوسفی فقیه

همدان

60

سیدعلی کاووسی حسینی

همدان

61

پرویز عنبریان

همدان

62

علی جامه

همدان

63

یداله کریمی

همدان

64

مهدی جعفر جوکاری

همدان

65

امین احمدی ملایری

همدان

66

حسین بربط

همدان

67

حاتم رحیمی

همدان

68

هادی نیازی

همدان

69

محمد سهرابی

همدان

70

علی اصغر قنبریان

همدان

71

ابوالقاسم پورنقی

همدان

72

حسین زنگنه

همدان

73

ابوالقاسم قربانی

همدان

74

محمدرضا خلیلی

همدان

75

محمد قیاسوند

همدان

76

مهدی نیازی

همدان

77

حسین خزایی

همدان

78

کاظم زند

همدان

79

بهمن سجادی

همدان

80

شاهپور مطهری نیا*

کرمانشاه

81

بهنام سیراوند*

کرمانشاه

82

مجید نظری

لرستان

83

علی سبزواری نژاد

لرستان

84

عظیم سبزوار

لرستان

85

ایرج مرادی فر

لرستان

86

مراد رشیدی

لرستان

87

حسین میرتیموری

لرستان

88

احسان ناصرپور

لرستان

89

محمدرضا نبئی

مرکزی

90

اسنفدیار قاضی خانی

همدان

91

امیرمسعود قائدی

همدان

92

فرامرز بابایی

لرستان

93

کامبیز نورایی مقدم

لرستان

94

محمد دهفولی

همدان

95

عباس تکلو

همدان

96

حمید کریم خانی

همدان

97

احمدرضا صیدرضایی

لرستان

98

محمدرضا خزایی

همدان

99

حسین وارسته پیروز

همدان

100

صفر حیدری

لرستان

101

مجتبی نادری

همدان

102

مسلم بهاری

همدان

103

حشمت اله احمدی حامد

همدان

104

ایوب زندی حاجی آبادی

همدان

105

محمود صیدرضایی

لرستان

106

جواد کرمی

کرمانشاه

107

شهریار بیات

همدان

108

جمشید مروتی

همدان

109

عباس خاجویی**

همدان

110

جلال مرادی

کرمانشاه

111

علی قربان سوری**

همدان

112

سیاوش نوری

لرستان

113

رضا وکیلیان

کرمانشاه

114

فردین نصرتی

کرمانشاه

115

احمد عباسی**

لرستان

116

محمدرضا بختیاری

کرمانشاه

117

امیر دریکوندی

لرستان

118

وحید مرادی ظلم آبادی

کرمانشاه

119

فرشاد امیری

کرمانشاه

120

منصور حق مرادی

کرمانشاه

121

برزان سعیدیان

کرمانشاه

122

هوشنگ احمدی

کرمانشاه

123

حجت اله کرم الهی

لرستان

124

داریوش صفری زنگنه

کرمانشاه

125

سیف اله محمدیاری

لرستان

126

بهمن آبادیان

لرستان

127

علی محمدیاری

لرستان

128

رضا امرایی

لرستان

129

میلاد نادی ظفرآبادی

لرستان

130

مجید دارابی

لرستان

131

کیومرث حسینوند

لرستان

132

صمد بلورانی

لرستان

133

علی فرج خسروی

لرستان

134

خسرو رضایی

لرستان

135

احمد صفر بیرانوند

لرستان

136

محسن اقبالی

لرستان

137

نصیر اسماعیلی

لرستان

138

خسرو یاراحمدی

لرستان

139

شهرام مصفایی

لرستان

140

ابراهیم بیرانوند

لرستان

141

بهروز ساکی

لرستان

142

محمد احمدی یگانه

لرستان

143

رزگار خدری

کردستان

144

غلام حسین اسماعیل پور

اصفهان

145

سیدباقر موسوی

چ.ب

146

مسلم صدیقی

مازندران

147

رضا حسن زاده

مرکزی

148

امین کشاورزی

آ.غربی

149

مهدی مازندرانی

گلستان

150

فلاح محمدی منش

لرستان

* صدور دفترچه، سال 1394 است.

** به افتخار بازنشستگی نایل آمده­اند.

 

 


 

جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

کشتی فرنگی / آزاد کشور* – منطقه 5

مرحله دوم                  زمان: 13 تا 14/05/1395                            مکان: اهواز

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

مهدی خاتمی نیا

بوشهر

2

جمال حمیدی

خوزستان

3

مرتضی محمدی

خوزستان

4

بهرام ترابی زاده

خوزستان

5

مصیب مرادی

خوزستان

6

بهمن جعفری جمالویی

خوزستان

7

امید محمدی

خوزستان

8

حمیدرضا حیدری زاده

خوزستان

9

محمد میرعالی

خوزستان

10

احمدرضا کاهیدی

خوزستان

11

محمود ممبینی رومز

خوزستان

12

سیدمهدی ایوبی

خوزستان

13

عزت ناقوسی

خوزستان

14

عباس البوحمل

خوزستان

15

ناجی محیتی

خوزستان

16

عبدالوهاب بن سعید

خوزستان

17

سعید فاضلی

خوزستان

18

ناصر کلهر

خوزستان

19

رسول شمسی

خوزستان

20

جهانبخش شیرازی

خوزستان

21

بهمن زاده هندیجانی

خوزستان

22

دانش خسروی حاجی وند

خوزستان

23

رضا عباسی منجزی

خوزستان

24

داریوش شیرازی

خوزستان

25

رحیم طهماسبی سردارآبادی

خوزستان

26

حمزه ورناصری

خوزستان

27

محمدعلی محیتی

خوزستان

28

علی علی دادی

خوزستان

29

محمد نظری مهر

خوزستان

30

محمدحسین حقانی

خوزستان

31

مصطفی قاسمی راد

خوزستان

32

مرتضی قاسمی راد

خوزستان

33

کورش شیرازی

خوزستان

34

ایمان بهرام سری

خوزستان

35

نادر میربیک

خوزستان

36

علی داد زیدوند

خوزستان

37

مهدی شکیبایی کیا

خوزستان

38

میثم قیطاسی

خوزستان

39

بابک ولی محمدی

خوزستان

40

عزت اله فتحی

خوزستان

41

محمد نجفی بیرگانی

خوزستان

42

امیر بنی تمیم

خوزستان

43

نوراله احمدی

خوزستان

44

عادل قنواتی

خوزستان

45

محسن الیاسی

خوزستان

46

ناصر محمودی

خوزستان

47

ابراهیم حسینی

خوزستان

48

محمدرضا نیکونژاد

خوزستان

49

جلال حبیبی

خوزستان

50

غلام رضا خلج قصاب

خوزستان

51

محمد ارجمندنژاد

خوزستان

52

مصطفی ایموریان

خوزستان

53

احسان خلج قصاب

خوزستان

54

محمدامین کجباف والا

خوزستان

55

آرمین قاسمی

خوزستان

56

سعید مهدوی مطلق

خوزستان

57

محمدحسین مظفری

خوزستان

58

علی حلبی نژاد

خوزستان

59

سینا طالب وند

خوزستان

60

حمیدرضا غیبی

خوزستان

61

حمید صباحی مقدم

خوزستان

62

محمد پرورده

خوزستان

63

سجاد نوربخش

خوزستان

64

حسین  سرلک

خوزستان

65

مهدی بشیرزاده

خوزستان

66

محمد عباسی حاجی زاده

خوزستان

67

فرزاد ایمانعلی زاده

خوزستان

68

سیدجهانبخش موسوی منش

خوزستان

69

حسین ابوالحسنی لرکی

ک.ب

70

سعید سبحانی

خوزستان

71

محمدصادق درخشانیان

خوزستان

72

عبداله ملکی زاده

خوزستان

73

شهرام غلامیان

خوزستان

74

ابوالقاسم دهقان نژاد

خوزستان

75

مازیار چهارده  چریک

خوزستان

76

حسین شریفات

خوزستان

77

جلال ممبینی

خوزستان

78

بابک کوه شوری

خوزستان

79

بهنام یاوری

خوزستان

80

رحمان قاسمی

خوزستان

81

ایمان رحیمی هزاروند

خوزستان

82

رشید هدایت خواه

خوزستان

83

حمید ارجمندپور

خوزستان

84

رضا دیناروند

خوزستان

85

سعید سرخه

خوزستان

86

پویان نیکوسرشت

خوزستان

87

رضا محمودخانی کوشکی

خوزستان

88

عبداله مرادی

خوزستان

89

حسن زیدوند

خوزستان

90

احمد آرامی

خوزستان

91

ماشاءاله آبادیان

خوزستان

92

سیدمرتضی عزیزی دوپناهی

خوزستان

93

حمیدرضا حبیبی

خوزستان

94

محمد ارجمندنژاد

خوزستان

95

سعید شریفی

خوزستان

96

عبدالحسین پورلباف

خوزستان

97

مهدی زیدوند

خوزستان

98

محمد ناصری کریم وند

خوزستان

99

ابوالفضل منصوری جلیلیان

خوزستان

100

غلام رضا الهی

خوزستان

101

محمد حاتمی

خوزستان

102

بهروز کاظمی فر

خوزستان

103

میثم ساغری

خوزستان

104

رضا سلکی

خوزستان

105

امیر شریفات

خوزستان

106

بهزاد شیبانی

خوزستان

107

ارسلان بهادری

خوزستان

108

فرهاد کفایی زاده

خوزستان

109

امین  عالیوند هلایجان

خوزستان

110

ابراهیم گنجی دست

خوزستان

111

مهدی درویشی

خوزستان

112

میثم فاطمی

بوشهر

113

محمدحسین اسدی فر

خوزستان

114

سعید نیکونهاد حسینی

خوزستان

115

عباس آرامی

س.ب

116

مجید آرپناهی

خوزستان

117

احمد سعیدی

خوزستان

118

محمد خندانی

خوزستان

119

عبدالرضا نظرزاده

خوزستان

120

غلام علی رضایی زارعی

خوزستان

121

حسن عبدپور

خوزستان

122

مهدی میرزاوند

خوزستان

123

میلاد قلاوند

خوزستان

124

محمد آجرلو

لرستان

 

* ضریب نمره کشتی عملی 5/2، ضریب درس­های نظری 5/1 و آمادگی جسمانی یک و دامنه­ی نمره­های نمره­های قبولی برابر با نمره 100-70 است.

 

 


 

جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی

(درجه 3 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور* – منطقه 6

مرحله دوم                  زمان: 13 تا 14/05/1395                            مکان: شیراز

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حیدر فلاحی

فارس

2

هاشم صباغی

فارس

3

حسن رفیعی

فارس

4

هادی رضایی

فارس

5

روح اله اخلاق روشن

فارس

6

علی رضا امیرنژاد

فارس

7

اسماعیل ثقفی

فارس

8

علی اکبر سلطانی فرد

فارس

9

عبدالکریم دشتیان منصورپور

فارس

10

حمید جوکار

فارس

11

مصطفی مصطفی نژاد

فارس

12

حسین همایون

فارس

13

بهزاد قاسمی

فارس

14

مسلم زارع

فارس

15

غلامعلی اسدی

فارس

16

احد کشاورز محمودی

فارس

17

سیداصغر موسوی نژاد

فارس

18

عبدالرضا رستگار

فارس

19

مهدی زرین تاج اردکانی

فارس

20

مرتضی بردبار

فارس

21

سیدعباس چترروز

فارس

22

علی اصغر بهارلو

فارس