فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران Islamic Republic of Iran Wrestling Federation
بستن
صفحه نخست
اخبار
گزارش تصویری
فیلم
مسابقات
تاریخچه
مدال آوران
تالار افتخارات
تاریخچه کشتی
کمیته ها
کمیته اجرایی مسابقات
پیشکسوتان
سازمان لیگ
کمیته روابط بین الملل
کمیته داوران
کمیته پزشکی
کمیته انضباطی
کمیته روابط عمومی
کمیته فرهنگی
کمیته مربیان
انستیتو کشتی ایران
پخش زنده
بیشتر...
آیین نامه ها و دستورالعمل ها
اعزام ها
اعضای فدراسیون
هیات های کشتی
تقویم ورزشی
آموزش
تالار افتخارات
تاریخچه کشتی
مدال آوران
اردوها
اینستاگرام
تلویزیون کشتی
جستجو...
اینستاگرام
تلویزیون کشتی
جستجو...
EN
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رقابت های بین المللی جام پیت لاسینسکی لهستان/
رده بندی انفرادی رقابت ها
كميته اجرائي مسابقات
بازدید:۲۹۸۹
۸:۳۳ ۱۳۹۴/۵/۵
ادامه
در پایان رقابت های بین المللی جام پیت پیت لاسینسکی لهستان که روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری در شهر ورشو پایتخت لهستان برگزار شد قاسم رضایی در وزن 98 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
59 کیلوگرم: 1- مینگیان سیمینوف (روسیه) 2- ایو آنگلوف (بلغارستان) 3- الکساندر کوستادینوف (بلاروس) و هامت رستم (ترکیه) 5- زولچوبیکوف (قرقیزستان) و آندره برگ استیک (نروژ) 11- محسن حاجی پور (ایران) 23- حمید سوریان (ایران)
66 کیلوگرم: 1- فرانک استابلر (آلمان) 2- آدام کوراک (روسیه) 3- ماتئوس برناتک (لهستان) و دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5- گونا عبدالسامت (ترکیه) و مهدی زیدوند (ایران) 8- محمدعلی گرایی (ایران)
71 کیلوگرم: 1- توماس لورینچ (مجارستان) 2- ماتیاس ماش (آلمان) 3- دنیس مورتزیان (روسیه) و بالینت کورپاسی (مجارستان) 5- منوچهر تسخادایا (گرجستان) و ابراهیم حامد قانم (مصر)
75 کیلوگرم: 1- رومن ولاسوف (روسیه) 2- بوزو استارسویچ (کرواسی) 3- روسلان ایسکاکوف (روسیه) و الکساندر چهرکین (روسیه) 5- فلورین نیومایر (آلمان) و امره کوش (ترکیه)
80 کیلوگرم: 1- پیتر باسی (مجارستان) 2- ویکتور ساسونوفسکی (بلاروس) 3- سلجوق جبی (ترکیه) و آیشا آیشان (چین) 5- گئورگی تسریکیدزه (گرجستان) و لازلو زابو (مجارستان)
85 کیلوگرم: 1- الکسی میشین (روسیه) 2- ویکتور لورینچ (مجارستان) 3- دنیس کودلا (آلمان) و رامسین عزیزسیر (ترکیه) 5- موسار دوگوچف (روسیه) و کریستوفر یوهانسون (سوئد)
98 کیلوگرم: 1- قاسم رضایی (ایران) 2- پیتر اوهلر (آلمان) 3- موسی اولویف (روسیه) و فرردریک شون (سوئد) 5- فیلیکس بالدوف (نروژ) و آدرو آروسار (استونی) 8- مهدی علیاری (ایران)
130 کیلوگرم: 1- ژیانگ منگ (چین) 2- کریستین یوهن (آلمان) 3- ویتالی شچر (روسیه) و بالینت لام (مجارستان) 5- لوکاس باناک (لهستان) و لیوبومیر دیمیتریوف (بلغارستان) 9- مهدی نوری (ایران) 11- شهاب قوره جیلی (ایران)
جدید ترین اخبار فدراسیون
اخباری از کشتی لرستان
کلیپی از رقابت دوستانه امین میرزازاده و مهدی محسن نژاد در بازی تنیس روی میز
بخشنامه برگزاری رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام صفوی اعلام شد
چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان اعلام شد
ترکیب کاملا روس بحرین برای مسابقات قهرمانی آسیا
قدردانی فدراسیون کشتی روسیه از پیام تسلیت فدراسیون کشتی ایران
اسامی داوران قضاوت کننده در جام شاهد اعلام شد
اسامی داوران قضاوت کننده در جام موحد اعلام شد
اردوی تیم ملی کشتی آزاد از روز 10 فروردین ماه آغاز می شود
عیدانه کشتی - امیرحسین زارع و فردین هدایتی - بخش دوم (فیلم)
کلیپی از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان در شهر مشهد مقدس
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از روز 10 فروردین ماه در تهران برگزار می شود
ولادت با سعادت کریم اهل بیت (ع) مبارک باد
از روز 8 فروردین ماه و در شهرستان نور
دسته بندی ها
آخرین مطالب
گزارش تصویری
فیلم
گفتگو
گزارش ورزشی
اردوها
مسابقات
بخشنامه ها